W sobotę 12 stycznia w hali Energia w Bełchatowie odbyła się druga część noworocznego turnieju mini siatkówki. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili chłopcy: 9 „dwójek” i „trójek” oraz 8 „czwórek”, łącznie 84 zawodników w 26 drużynach. W najmłodszej kategorii wiekowej tryumfowało województwo świętokrzyskie! Pierwsze miejsce zdobyli chłopcy z Radoszyc, zaś drugie uczniowie z Fałkowa. Na najniższym stopniu podium znalazł się zespół z bełchatowskiej „dziewiątki”. W klasach piątych z kolei dominowali gospodarze z z SP 8 Z Bełchatowa. Rywalizacja najstarszych uczniów była najbardziej zróżnicowana, jeśli chodzi o położenie geograficzne ośrodków, z których przyjechały do Bełchatowa, co widać najlepiej po podium: 1. SP 3 (łódzkie), 2. Radoszyce (świętokrzyskie), 3. Kępno (wielkopolskie).

Po zakończeniu rozgrywek chłopców, od 14:00 na boiskach mogliśmy oglądać mecze dziewcząt, które zakończyły się dopiero około 18, aż 30 drużyn rozegrało łącznie 73 mecze. Najwięcej, bo aż 11 zespołów zgłosiło się w siatkarskich „czwórkach”, w „trójkach” było to 10 drużyn, a w „dwójkach” – 9. Dziewczęta z Radoszyc tym razem nie wyszły ze swoich grup. Najstarsze zawodniczki grające w czwórkach wygrały w swojej sześciodrużynowej grupie trzy mecze, ale porażki z Kluczewsko 1 i Kluczewsko 2 uplasowały je na trzecim miejscu w grupie, które nie przechodziło do kolejnej fazy. Trójkom z Radoszyc również zabrakło szczęścia i 1 punktu w pierwszym przegranym meczu. Zakończyły rozgrywki na trzecim miejscu w grupie. W dwójkach Radoszyce reprezentowały dwie drużyny, które zajęły trzecie i piąte miejsce w swoich grupach.
Na turnieju jak zwykle można było spotkać zawodników PGE Skry Bełchatów. Tym razem turniej obserwowali: Mistrz Świata – przyjmujący Artur Szalpuk i rozgrywający Kamil Droszyński.

Reprezentacja Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów przy Szkole Podstawowej im. gen. bryg. Antoniego Hedy – Szarego w Radoszycach:
Dziewczęta: Amelia Zielińska, Magdalena Owczarek, Oliwia Lichota, Amelia Pluta, Maja Bańburska, Oliwia Baran, Amelia Relidzyńska, Patrycja Młynarczyk, Lena Mechelewska, Natalia Krzyżaniak, Gabriela Lichota, Karolina Stoińska. Trener: Rafał Zieliński
Chłopcy: Kamil Stefański, Kamil Chyb, Jakub Barcicki, Bartłomiej Owczarek, Mikołaj Ciupa, Paweł Chyb, Jakub Chyb, Szymon Drab, Marcin Kowalewski, Kacper Barczycki, Michał Zieliński. Trener: Jacek Kiełbus.