28 listopada 2016

W dniu 23 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej w Wilczkowicach odbyła się impreza  pn. „W krainie bajek, baśni  i legend”. Gościnnie w wydarzeniu wzięli udział uczniowie z naszej Szkoły pod opieką Pani Marioli Lachowskiej i  Szkoły Podstawowej w Grodzisku. Wśród zaproszonych gości był Wójt Gminy Radoszyce Michał Pękala, Dyrektorzy wszystkich placówek oświatowych, nauczyciele oraz rodzice i dziadkowie dzieci. Dzieci z naszej Szkoły  i Grodziska w swoich przedstawieniach przeniosły wszystkich w piękny i kolorowy świat różnych baśni, natomiast uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach przedstawili historię „Kopciuszka” w bardziej humorystycznej odsłonie. Wystąpienia zrobiły ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych, a dla starszej widowni była możliwością powrotu chociaż na krótką chwilę w beztroski czas dzieciństwa. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie upominków dla występujących dzieci, Dyrektorów i Wójta.

w_krainie008 w_krainie013