Ubiegłoroczni zwycięzcy powiatowej edycji zdjęcie ZWYCIĘSKA REPREZENTACJA ...„Bezpieczeństwo na piątkę” – reprezentacja naszej Szkoły była organizatorem tegorocznych eliminacji powiatowych XI wojewódzkiego konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”. 26 października 2017 r. w hali sportowej w Radoszycach stanęły w szranki 24 drużyny ze szkół podstawowych z terenu powiatu koneckiego. Trzeba podkreślić, że była to rekordowa liczba uczestników. Trzyosobowe zespoły miały do wykonania trzy zadania: pracę plastyczną na temat „Kręci mnie bezpieczeństwo w szkole”, test wiedzowy oraz zadanie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Patronami honorowymi wydarzenia oraz fundatorami nagród byli: starosta konecki Bogdan Soboń, Wójt Gminy Radoszyce Michał Pękala, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radoszycach oraz firma ubezpieczeniowa Compensa.  Po podliczeniu punktów pierwsze miejsce na podium oraz reprezentowanie powiatu koneckiego podczas eliminacji wojewódzkich wywalczyli przedstawiciele SP w Fałkowie i puchar Zarządu Powiatu Koneckiego, który wręczyła pani Dorota Duda członek Zarządu powiatu koneckiego. Drugą lokatę na podium zajęła reprezentacja szkoły w Stadnickiej Woli i puchar Wójta Gminy Radoszyce Michała Pękali, który osobiście przekazał go drużynie.  Zaś trzecie miejsce jury przyznało reprezentacji naszej Szkoły, która wywalczyła puchar Komendy Powiatowej Policji w Końskich, a ceremonii wręczenia dokonali: nadkom. Grzegorz Michorek Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego oraz podinsp. Jarek Długosz Komendant Komisariatu Policji w Radoszycach. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, dyplomy oraz pamiątkowe medale.