13 kwietnia 2016 r. w naszej Szkole odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z terenu naszej gminy. Zadanie polegało na rozwiązaniu dwóch testów: pierwszy składał się z 25 pytań i dotyczył zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym, pierwszej pomocy. Drugi test składał się z 10 pytań polegających na ustaleniu prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie. Wszystkie drużyny bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami. Jednak zespół, który reprezentował naszą Szkołę okazał się najlepszy i to on będzie reprezentował naszą gminą w  eliminacjach powiatowych. Serdecznie gratulujemy drużynie, która wystąpiła w składzie: Bańburska Olga klasa V A, Kowalska Agnieszka klasa VI A, Szustak Michał i Basiak Dawid z klasy V B

.DSC04414DSC04413DSC04404