24 kwietnia 2023r. na hali sportowej w Stadnickiej Woli odbył się I etap XXIII edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku. W zawodach wzięło udział 10 zespołów w kategorii U-12K, U-10K, U-10M, które rywalizowały w swoich kategoriach wiekowych. Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” 1X10 minut , a do finału awansowali zwycięzcy.

Naszą szkołę reprezentowali:

U-12K: Hanna Izdebska, Maja Król, Eliza Stasińska, Joanna Supierz, Zuzanna Śliwa, Lena Świeca – z kl.5A; Julia Chyb, Aleksandra Elster, Maja Kowalczyk, Maja Wiktorowska.

U-10K: Nadia Trojanowska z kl.2A; Amelia Gunerka, Paulina Świercz, Aleksandra Janiszewska z kl.3A; Lena Myszkowska, Oliwia Garłowska, Gabriela Garłowska, Zofia Mazur, Nadia Bednarska z kl.3B.

U-10M: Bartosz Brot, Kacper Król z kl.2A; Jan Dzierzgwa, Jakub Elster, Alan Laskowski z kl.2B; Antoni Dzierzgwa, Mateusz Bańburski, Bartosz Kuca, Maskymilian Kowalczyk, Franciszek Laskowski z kl.3B

Drużyny z naszej szkoły zajęły miejsca: U-12K – III, U-10K – II, U-10M – III.

Do dalszej fazy turnieju awansowali zwycięzcy poszczególnych kategorii. Najbliżej awansu do finałów wojewódzkich były dziewczęta młodsze, które po remisie 1:1 przegrały dopiero w 5 serii rzutów karnych.

Potencjał (zwłaszcza wśród drugo- i trzecioklasistów) jest duży. Za rok powalczymy o II rundę. A potem to już z górki, czyli finały ogólnopolskie na PGE Narodowym w Warszawie.

Bo, kto nie gra nigdy nie wygra – nawet w LOTTO.

Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a każdemu z graczy wręczone zostały pamiątkowe medale.

Opiekunem drużyn był p. Jacek Skroński i p. Elżbieta Szemberg.