12 kwietnia 2023

23 marca w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Otwarty Szkoły dla przyszłych pierwszaków z rodzicami i ich opiekunami. Po przywitaniu wszystkich zebranych przez Panią Dyrektor Annę Wąsik nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie z klasy II a, II b i III a wraz z opiekunami p. Elżbietą Szemberg, p. Anną Myśliwą i p. Moniką Lesiak. Za dekorację odpowiedzialna była P. Anna Mechelewska. W ramach zajęć rozwijających przygotowaliśmy przedstawienie pt. „W Tuwimowie”. „Zerówkowicze” z zapartym tchem słuchali fragmentów wierszy Juliana Tuwima. Po części artystycznej dzieci zwiedzały szkołę, brały aktywny udział w zabawach i pląsach na sali gimnastycznej prowadzonych przez zuchy, a także bawiły się na dywanie interaktywnym. W ten sposób dzieci zaprzyjaźniły się z naszą szkołą i bez obaw wkroczą w szeregi uczniów klas I. Na zakończenie imprezy przedszkolaki dostały drobne upominki.