Na początku kwietnia tego roku w Kluczewsku odbył się IV Ogólnopolski Turniej mini siatkówki „Kluczewsko Mini Volley Cup 2022”. W tym roku rywalizacja toczyła się
w kategorii „czwórki”. Do zawodów przystąpiło 12 drużyn z sześciu województw: opolskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. W turnieju udział wzięły młode siatkarki z Radoszyc. Uczennice Naszej szkoły zakończyły rozgrywki bez zwycięstwa, ale rywalizowały z zawodniczkami, które plasują się w krajowej czołówce. Doświadczenie, które zdobyły jest bezcenne i na pewno zaowocuje w przyszłości. Drużynę Radoszyc reprezentowały: Dynus Magdalena, Dzierzgwa Maja, Kowalczyk Maja, Kowalska Emilia, Lichota Gabriela, Stera Adrianna, trener – Rafał Zieliński.

Warto zaznaczyć, że w składzie naszej drużyny była uczennica klasy IV – Maja Kowalczyk, która podjęła wyrównaną grę z zawodniczkami starszymi o 2 lata. Całej drużynie życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.