Uczniowie klas I – VIII biorą udział w konkursie plastycznym „Odżywiam się zdrowo”, którego organizatorem jest TAJM Sp. Z o.o. z siedzibą w Łodzi 92-202, Al. Marsz. Piłsudskiego 82.

Celem Konkursu jest pogłębienie wiedzy o zdrowym odżywianiu, uświadomienie roli prawidłowego odżywiania, rozwijanie prawidłowych nawyków żywieniowych i zdrowotnych, rozwijanie umiejętności plastycznych. Przedmiotem Konkursu była praca plastyczna przedstawiająca pomysł na zdrowy posiłek.

W celu wyłonienia zwycięzcy Nagrody Publiczności, prace konkursowe zostaną sfotografowane oraz umieszczone na Facebooku na profilu TAJM Catering dietetyczny w dniu 14 kwietnia 2021 r., do godziny 18:00. Nagrodę Publiczności zdobędzie praca, która otrzyma największą liczbę reakcji (polubień) od momentu publikacji pracy do dnia 21 kwietnia 2021 r., do godziny 15:59.

Weryfikacja liczby reakcji (polubień) będzie rejestrowana przez Organizatora.

Lista nagrodzonych osób zostanie opublikowana na profilu Tajm Catering dietetyczny na Facebooku oraz na stronie internetowej Tajm: www.tajm.pl, dnia 22 kwietnia 2021 r., do godziny 18:00.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.