3 marca na hali sportowej w Radoszycach odbyły się zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców dla szkół z terenu gminy. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięzcami turnieju wśród dziewcząt okazała się reprezentacja ze szkoły w Radoszycach. Chłopcy zajęli II miejsce ustępując pola drużynie z Kapałowa. Zwycięskie ekipy będą reprezentować naszą gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie:

Dorota Cieślik, Julia Tarnowska, Oliwia Robak, Natalia Kuleta – kl.8A; Julia Kowalczyk, Kinga Kowalczyk, Oliwia Lichota, Amalia Zielińska – kl. 7B; Sara Banaszkiewicz, Karolina Wędzicka – kl.8B

Naszą szkołę w kategorii chłopców reprezentowali:

Kamil Chyb, Wiktor Tkacz, Filip Maruszewski – kl. 7B; Mateusz Sobczyk, Bartosz Gorzelak, Bartłomiej Woźniak, Mateusz Kamiński – kl. 8B; Dawid Sinkiewicz, Dawid Antosik – kl. 8A.

Opiekunką dziewcząt była p. Krystyna Tysiąc a opiekunem chłopców p.Jacek Skroński.