18 listopada 2019

15 listopada (sobota) 2019r. na hali sportowej w Stadnickiej Woli odbył się I etap XX edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku. W zawodach wzięło udział 9 zespołów w kategorii U-12, które podzielone zostały na trzy grupy. Mecze grupowe rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” 1X12 minut , a do finału awansowali zwycięzcy grupowi.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 5B : Szymon Drab, Dawid Kałuża, Bartosz Czarnecki, Piotr Szemberg oraz 5C: Jakub Chyb, Paweł Chyb, Bartłomiej Pluta, Adrian Dulewicz, Adam Toborek.

W meczach grupowych nasza drużyna odniosła 1 zwycięstwo i doznała 1 porażki.
Stadnicka Wola – Radoszyce 1:3
Fałków – Radoszyce 2:0

Niestety nie wystarczyło to do awansu do fazy finałowej i w ostatecznym bilansie zajęliśmy czwarte miejsce.
Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a każdemu z graczy wręczone zostały pamiątkowe medale.
Opiekunem drużyny był p. Jacek Skroński.