9 listopada (sobota) 2019r. na hali sportowej w Radoszycach odbył się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy. W zawodach wzięło udział 8 zespołów z rocznika 2007-2009, które podzielone zostały na dwie grupy. Mecze grupowe rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” 1×10 minut, a do finału awansowali zwycięzcy grupowi.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 5B: Szymon Drab, Dawid Kałuża, Damian Myśliwy, Bartosz Czarnecki, Piotr Szemberg oraz 5C: Jakub Chyb, Paweł Chyb, Bartłomiej Pluta, Adrian Dulewicz, Adam Toborek.
Całe zawody zorganizował p. Krzysztof Myśliwy, a uroczystego otwarcia dokonał burmistrz Radoszyc p. Michał Pękala.

W meczach grupowych nasza drużyna odniosła 3 zwycięstwa i pewnie awansowała do finału:
Kłucko I – Radoszyce 0:5
Wilczkowice I – Radoszyce 0:1
Radoszyce – Grodzisko 2:0

W finale po wyrównanym i stojącym na wysokim poziomie meczu zespół z Radoszyc pokonał reprezentację Kłucko II 2:0 i bez straty bramki zwyciężył w całym turnieju.
Na zakończenie zawodów wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsza „trójka” okazałe puchary.
Najlepszym zawodnikiem został wybrany Damian Myśliwy, któremu wręczył puchar indywidualny burmistrz p. Michał Pękala.

Opiekunem zwycięskiej drużyny był p. Jacek Skroński.