12 marca na hali sportowej w Radoszycach odbyły się zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców dla szkół z terenu gminy. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięzcami turnieju zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców okazały się reprezentacje ze szkoły w Radoszycach. Będą one reprezentować naszą gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie:

Dorota Cieślik, Julia Tarnowska, Oliwia Robak – kl.7a; Zuzanna Czarnecka, Olga Bańburska – kl.8a; Natalia Bańburska, Maria Szustak, Roksana Świercz – kl.3c Gim.; Sandra Zielińska, Klaudia Łabendowicz – kl.3d Gim. i Marta Supierz z kl 3b Gim.

Naszą szkołę w kategorii chłopców reprezentowali:

Cezary Kuleta z kl. 8a, Michał Szustak z kl. 8b, Daniel Kabała z kl. 3a Gim., Daniel Brzeziński, Jakub Wielgus – kl.3d Gim., Patryk Bałut, Jakub Laskowski, Wiktor Zieliński, Dawid Petelicki – kl.3b Gim.

Opiekunką dziewcząt była p. Krystyna Tysiąc a opiekunem chłopców p.Jacek Skroński.

Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy i okazałe puchary ufundowane przez burmistrza miasta i gminy p. Michała Pękalę najlepszym drużynom wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Radoszycach pani Anna Wąsik.

Całe zawody przygotował p. Jacek Skroński a w sędziowaniu pomagali uczniowie klas gimnazjalnych.