20 lutego na hali sportowej w Radoszycach odbyły się zawody sportowe w mini piłce siatkowej dla szkół z terenu gminy. Rywalizacja w kategorii chłopców toczyła się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Mecze w mini piłce siatkowej rozgrywane są tzw. dwoma „czwórkami”, każda po jednym secie.

Naszą szkołę reprezentowali:
Mateusz Trojanowski z kl.7a, Kamil Chyb, Bartek Owczarek, Filip Maruszewski, Mikołaj Ciupa i Kasper Bielaszewski- z kl. 6b, Kacper Sinkiewicz, Oskar Młodziński i Kacper Petelicki- z kl. 6a oraz Wiktor Skrobisz z kl. 5b i Karol Michalski z kl. 5a.

Po niezwykle wyrównanych bojach sportowych drużyna chłopców zajęła ostatecznie 3 miejsce. Na zakończenie turnieju pamiątkowe dyplomy i okazałe puchary najlepszym drużynom wręczył burmistrz miasta i gminy Radoszyce p. Michał Pękala.

Całe zawody przygotował p. Jarosław Hajduk, a w sędziowaniu pomagali uczniowie klas gimnazjalnych. Opiekunem drużyny był pan Jacek Skroński.

Po oficjalnym otwarciu turnieju zawodnicy i kibice mogli obejrzeć układ taneczny, który wykonały uczennice naszej szkoły przygotowane przez Panią Krystynę Tysiąc.

Nasze zawodniczki zwyciężyły wszystkie swoje mecze, a tym samym cały turniej, zdobywając Mistrzostwo Gminy Radoszyce i awans do rozgrywek powiatowych, które jeszcze w marcu rozegrane zostaną w Fałkowie. Trzymamy kciuki za nasze siatkarki. Skład drużyny dziewcząt:Bańburska Maja, Banaszkiewicz Sara, Baran Oliwia, Bednarczyk Amelia, Ferens Paulina, Kuleta Natalia, Lichota Oliwia, Owczarek Magdalena, Relidzyńska Amelia, Zielińska Amelia, Opiekun: Rafał Zieliński