6 września 2017

Pierwszoklasiści rozpoczęli swoją szkolną przygodę od miłego prezentu. 33 uczniów z naszej Szkoły oraz 8 uczniów ze  Szkoły Podstawowej w Kłucku otrzymało darmową wyprawkę szkolną w postaci tornistra z przyborami szkolnymi, które wręczył Zastępca Dyrektora PGE Rejonu Energetycznego Skarżysko – Kamienna, Pan Marcin Gierczak. Na uroczystym wręczeniu tornistrów 4 września br. obecna była Pani Dyrektor Anna Wąsik, Wójt Gminy Radoszyce Michał Pękala, Sekretarz Gminy Radoszyce Leopold Garbacz, Przewodniczący Rady Gminy Marian Jankowski, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Jolanta Moszczyńska oraz Pani Małgorzata Maruszewska. Sponsorem akcji jest PGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko – Kamienna. Cieszymy się, że dzięki współpracy z lokalnym samorządem i Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Radoszycach plecaki trafiły do dzieci z naszej gminy. Wierzymy, że dadzą uczniom dużo pozytywnej energii! 🙂