13 czerwca przedstawiciele uczniów klas I –III naszej Szkoły wzięli udział w II Międzyszkolnej Spartakiadzie zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Wilczkowicach. Celem imprezy było zintegrowanie uczniów gminy Radoszyce i popularyzacja zdrowego trybu życia oraz czynnego wypoczynku wśród dzieci. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

  1. Basiak Julia kl. III b
  2. Brot Kacper kl. III a
  3. Cieślak Justyna kl. IIb
  4. Krzyżaniak Natalia kl. III b
  5. Lisowski Mateusz II a
  6. Michalski Karol kl. III a
  7. Szemberg Natalia kl. II b
  8. Wielgus Bartłomiej kl. III a

Uczniowie rywalizowali  z przedstawicielami innych szkół w sześciu sprawnościowych konkurencjach. Wykazali się sprytem, świetną kondycją i dużymi umiejętnościami. Po podsumowaniu punktów radości naszych zawodników nie było końca. To właśnie nasza drużyna zajęła I miejsce w II Międzyszkolnej Spartakiadzie. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.