Pod takim hasłem 2 marca odbyły się w naszej Szkole zajęcia otwarte dla przedszkolaków z grupy „0” i ich rodziców. Uczestnicy mieli okazję przenieść się w bajkowy świat zaprezentowany przez uczniów klas trzecich pod kierunkiem Pań: Marioli Lachowskiej i Anny Mechelewskiej. W przedstawieniu wykorzystano fragmenty znanych bajek, m.in. „Jaś i Małgosia”, „Kot w butach”, „Królewna śnieżka”, „Czerwony Kapturek”, „Pinokio”, „Bolek i Lolek”, „Przygody  sindbada żeglarza”, „Pszczółka Maja”, „Kopciuszek”. Nasi mali goście z zainteresowaniem oglądali przedstawienie oraz chętnie odgadywali zagadki i kolorowali postaci o tematyce bajkowej. W trakcie zajęć dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają klasopracownie i inne pomieszczenia szkolne. Uśmiech na twarzach naszych gości był najlepszym dowodem, że w „naszej szkolnej bajce” jest bardzo fajnie i ciekawie. Pozdrawiamy i do zobaczenia we wrześniu.

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC