3 marca 2016

W dniu 26 i 29 lutego 2016 roku w hali sportowej w Radoszycach został zorganizowany gminny etap rozgrywek w ramach Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radoszyce.  W eliminacjach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych: z Radoszyc, Kapałowa, Wilczkowic, Górnik i Grodziska. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym. W piątkowych rozgrywkach zaprezentowały się drużyny dziewcząt. Prym w zawodach wiodła nasza drużyna, która wygrała wszystkie mecze tracąc jedynie jednego seta. Opiekunem drużyny dziewczyn jest Pani Krystyna Tysiąc.
Natomiast w poniedziałkowym dniu rozgrywek swoje umiejętności zaprezentowały zespoły chłopców. Tutaj sytuacja wyglądała nieco inaczej. Czarnym koniem okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej z Grodziska, która wygrała wszystkie swoje spotkania i tym samym zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji. Drugim zespołem okazała się drużyna chłopców z naszej Szkoły, która w decydującym spotkaniu uległa jedynie zwycięzcy turnieju. Opiekunem drużyny chłopców jest Pan Leszek Myśliwy. Obie nasze drużyny wywalczyły awans do powiatowych rozgrywek. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

IMG_3922IMG_3887

IMG_3860IMG_3925

100_9657100_9649